Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,485 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  niebieskooka 2 godz., 53 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1,681 z 1,695 (wszystkich: 4,486)
  • Autor
    Wpisy
  • #16686 Odpowiedź

Zmartwiona

Po pierwszej dawce pojawiło się trochę krwi ale skurczy i skrzepow brak. Biegunka dalej się utrzymuje A krwawienie jakby maleje. Za godzinę 3 dawka zobaczymy czy cis ruszy

#16688 Odpowiedź

Sensimilla

U mnie wróciły nudności.. Po 2h od ostatniej dawki….. mam nadzieję, że się to już skończy.

#16691 Odpowiedź

Anix

Zmartwiona mam nadzieje ze po tej trzeciej dawce rozkreci sie juz na dobre ale to nawet do kolkunastu godzin po 3 dawce moze cos ruszyc tak ze moe martw sie na zapas napewno bedzie dobrze a jak nie to powtorzysz kuracje za drugim razem na bank sie uda z tego co piszą inne dziewczyny ktorym nie udalo sie za pierwszym razem zawsze za drugim wzzystko bylo ok tyle ze niepotrzebnego stresu wiecej.a co Ciebie Sensimilla strasznie. ci wspolczuje bo sama nie nawidze tego uczucia mdlosci to jest dla mnie gorsze chyba nawet niz sam ból ale tez pocieszaj sie tym.ze kuz zakonczylas kuracje i teraz pomalu bedzie wszystko ustawalo

#16692 Odpowiedź

Sensimilla

Trzymam się 🙂 myślę, że już będzie tylko lepiej, zmartwiona a w którym tygodniu byłaś?

#16693 Odpowiedź

Anix

Dziewczyny a nie wiecie moze czy ten cytotec te tabletki pod język to to samo co Arthrotec? Bo jezeli chodzi o dawkowanie tona riznych stronach roznie pisza na jednej zeby polknac resztki a na drugiej zeby absolutnie tegonie polykac tylko wypluc te resztki ktore po pol godz sie nie rozpuszczą? Tu wklejam tekst.

zalecenie, jak powinno się je zażyć:

Włóż 4 tabletki Arthrotec (200mcg) pod język i trzymaj je tam przez przynajmniej 30 minut. Po 30 minutach musisz wypluć resztki tabletek, poniewaz jesli polkniesz tak wiele tabletek – Diklofenak w nich zawarty moze zniszczyc Twoja watrobe i nerki.

#16695 Odpowiedź

Likka

Tak dziewczyny po tej 24 h zaczęły się skurcze i krwawienie.. Sama osobiście się przestraszyłam lecz dzwoniąc do Pani z tej strony powiedziała że tak czasami się dzieje i jest to normalne, byłam w 6 tygodniu, krwawilam tydzień.. Po 1 dawce tych 4 tabletek miałam biegunkę i lekkie skurcze wypadł że mnie skrzep 5cm później taki na 3 cm miesisty . Po 4 dniach zaczelam mocno krwawic i ból podbrzusza okropny i skrzepy. Dzisiaj się dobrze czuje.

#16696 Odpowiedź

Anix

Likka a polykalas te tabletki pod jezyk po ilu minutach rzeczywiscie po tych 30 tak jak piszą?i Czy u Ciebie tez skurcze byly az tak bolesne ze musialas przeciwbólowe wziaz? I dlaczego piszesz ze kuracje najlepiej wieczor przeprowadzic?

#16697 Odpowiedź

Anix

A i napisz czy tylko po tej pierwszej dawce tak zle sie czulas czy po kazdej skurcze i skrzepy?

#16706 Odpowiedź

Likka

Wieczorem brałam bo mam dzieci a wiadomo że jak jest ból to potrzebujemy spokoju. Nie ja nie brałam przeciwbólowych nie miałam takiego bólu. Ja tabletki te 4 brałam tak co 4 godziny jak nie ro zmusiły się do końca to polykalam. Oczywiście cały czas piłam trochę wody aby szybciej się rozpuścily normalnie jadłam. Mi pomogła ta 24h bo po tej ból był okropny a że byłam w pracy i brak tabletek przeciwbólowych to zacislam zęby i przez 30 minut dałam radę później ból przeszedł. Ale te dawki po 4 tabletki łagodnie przeszłam jedynie ta 1 dawka tych 4 tabletek była biegunka i bolesne skórcze ale do wytrzymania. Każdy organizm jest inny

#16716 Odpowiedź

Anix

Likka zazdroszcze ze masz to juz za sobą mnie stres pomalu wykańcza najgorszw jest to czekanie.Sensimilla, Zmartwiona a jak u was? Odezwijcie sie?

#16722 Odpowiedź

Likka

Tak samo miałam ja z natury jestem panikara.. Spokojnie chodź wiem że to trudne Al tabletki rozpuszcza się po 15 minutach także spokojnie

#16724 Odpowiedź

Anix

No sorki ale chyba większej ode mnie panikary to nie ma;) ale pocieszam sie tym ze tyle dziewczyn dało rade to i ja dam.a Ty bylas juz na jakiejs kontroli czy wszystko ok?

#16728 Odpowiedź

jaona

Czy faktycznie jest potrzeba zeby ktos bliski byl ze mną? Jestem sama z dzieckiem i nie bardzo ma kto ze mną byc, dziś wzięłam pierszą tabletkę.

#16731 Odpowiedź

Sensimilla

Lepiej żeby ktoś był w wypadku powikłań, u mnie dziś spokój po nocy, mdłości minęły, skurcze też, brzuch boli co jakiś czas jak normalnie przy okresie, krwawienie też praktycznie zanikło na cały dzień, teraz delikatnie wraca jak w 1 dzień okresu.

#16734 Odpowiedź

Anix

Tez sądzę ze lepiej miec kogoś pod ręką chodzi głównie o ten drygi dzień jak bedziesz to przechodzic i czy bedziesz w stanie zahac sie dzieckiem nam na myśli te skurcze i biegunke nieraz gorączkę ale tez nie ma co sie marrqic na zapas moze kazda inaczej przechodzi zalezy tez który tydzien ciazy im wczesniejsza tym ponoc latwiej

Oglądasz 15 wpisów - 1,681 z 1,695 (wszystkich: 4,486)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH