Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,485 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  niebieskooka 2 godz., 6 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1,651 z 1,665 (wszystkich: 4,486)
  • Autor
    Wpisy
  • #16637 Odpowiedź

Zmartwiona

Ja zazylam o 14,20. Właśnie się rozpuscily i takie resztpwki polknelam. Narazie cisza, czekam

#16642 Odpowiedź

Anix

To ile sie one mniej wiecej rozpuszczaja? Dalas pod jezyk czy między policzek bo roznie pisza?i jakie bedziesz przerwy robila 3,5 godz czy 4 ?

#16645 Odpowiedź

Zmartwiona

Trzymałam pół godziny. Robię przerwy 3,5h

#16646 Odpowiedź

Zmartwiona

Trzymałam pod językiem. Teraz dopada mnie chyba bieg7nka.

#16647 Odpowiedź

Anix

Czyli narazie wszystko przebiega u Ciebie standardowo jak i u wiekszosci dziewczyn.A biegunka to tez naturalny efekt po tych tabletkach a masz jakies skurcze czy plamienia albo krwawienia?

#16654 Odpowiedź

Zmartwiona

Delikatnie pobolewa mnie brzuch ale krwi narazie nie ma. Za g8dzune kolejna dawka.

#16656 Odpowiedź

Anix

A ta biegunka Cię meczy czy fsjszywy alarm? Pewnie po tej drugiej dawce juz ruszy u Ciebie.a jak z mdlosciami? Rzeczywiscie tak męczą jak dziewczyny piszą?

#16657 Odpowiedź

Sensimilla

Ja zrobiłam chyba głupotę, bo zjadłam obiad.. I męczy mnie strasznie.. Ale nie wymiotowałam, objawy biegunki też miałam już po 1 dawce ale nadal mnie nie dopadło.

#16658 Odpowiedź

Sensimilla

A co do tabletek, to dość szybko się rozpuściły, włożyłam pod język i popijałam wodą z sokiem bo smakują jak mąka.. W między czasie zdążyłam wypalić papierosa to może z 6 minut się rozpuszczały, brałam 2 i jak się rozpuściły brałam kolejne 2.

#16659 Odpowiedź

Anix

Kurcze to teraz moga Cie niestety jeszcze bardziej te mdlosci meczyc ale w koncu jesc trzeba, a te objawy biegunki to mogą byc mylne z bólem brzucha bo podobne objawy są juz polowa drogi za wami trzymam dalej kciuki zeby sie szybko rozwinelo i jeszcze szybciej skończyło.A to palenie w ustach po tych tabletach ustepuje o ich rozpuszczeniu?

#16660 Odpowiedź

Sensimilla

Mnie nie paliły ale boli mnie po nich gardło przy przełykaniu, jakbym miała delikatnie opuchnięte migdałki i krtań. Za godzinę biorę 3 dawkę.

#16661 Odpowiedź

Anix

To bierzesz co 3,5? Czy co 4 godziny? A ten bol Ci ustąpił po tych przeciwbolowych?

#16662 Odpowiedź

Sensimilla

Co 3,5. Trochę pomogły.

#16663 Odpowiedź

Sensimilla

Zastanawiam się czy ten skrzep który się pojawił po 2 dawce to już był pęcherzyk ciążowy czy zwykły skrzep. (Był tylko jeden do tej pory około 3-4cm)

#16664 Odpowiedź

Anix

Jeden skrzep ale opricz tego krwawisz teraz caly czas tak?przy tym tyg w którym jestes to moglo byc juz to bądź dobrej myśli

Oglądasz 15 wpisów - 1,651 z 1,665 (wszystkich: 4,486)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH