Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,485 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  niebieskooka 2 godz., 36 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1,636 z 1,650 (wszystkich: 4,486)
  • Autor
    Wpisy
  • #16605 Odpowiedź

Anix

Likka po tej pierwszej do potknięcia? Dostalas juz po niej skur zy i krwawienie? Jesli moge zaytac w ktorym tyg bylas i ike to trawalo wszystko ile dni krwawilas i dlaczego najlepiej wieczorem?

#16606 Odpowiedź

Zmartwiona

Lilka dołączam się do pytania.

#16608 Odpowiedź

Ola

Oj raczej nie możliwe bo ta tabletka tylko odrywa zarodek. Kolejne dawki wywołują skurcze. Może po pierwszej dawcę ale nie tabletce.

#16609 Odpowiedź

Anix

Ola wlasnie tez czytałam ze jest tak jak piszesz pierwsza tabletka odrywa zarodek a dopiero podczas tamtych pod język sa skurcze i ta krew jest wydalana, przy pierwszej moze byc ale lekkie krwawienie tylko.A Ty jak sie czujesz? Krwawisz jeszcze mocno? Sprawdzalas bete albo bylas u gina i wiesz ze sie udalo?

#16611 Odpowiedź

Ola

Anix. Czuję się super. Krwawię jak miesiączka zero bólu. Dzwoniłam do gin. I wizytę mam w czwartek pierwsza kontrolna a za tydzień kolejna. Więc dam znać. 🙂 Trochę się martwię bo inne dziewczyny piszą że tak złe się czuja i ogólnie krwawienie a u mnie odwrotnie humor mi dopisuje ale może dlatego że czuje ulgę i mam już swoje dzieci i dla nich muszę żyć normalnie.

#16612 Odpowiedź

Anix

To super mam nadzieje ze my również podobnie łagodnie przejdziemy ale czemu az dwie kontrole? Chodzi o to zeby sie upewnić czy do końca macica sie oczyscila i nic nie zostalo?

#16613 Odpowiedź

Anix

I prosze napisz mi jeszcze czy bylas w stanie normalnie funkcjonowac przy tej kuracji chodzi mi głównie o ten drugi dzien i zajmować sie dziecmi czy jednak lepiej miec kogos przy sobie?

#16617 Odpowiedź

Ola

Anix. Jeśli chodzi o dzień w którym bierze się te 4 tabletki to był ze mną mąż i to mi pomogło bo mam małą córeczkę 11 miesięcy i nie byłam w stanie zrobić nic bo ciągła biegunka z nienacka no i te poczucie dreszczy jeśli masz dziecko to lepiej ten dzień mieć dla siebie.

#16618 Odpowiedź

Anix

Ola tak wlasnie myslalam ze jednak bezpieczniej i komfortowo bede sie czula jak ktos bedzie obok a po tej pierwszej tabletce to zmian wiekszych nie odczulas?

#16619 Odpowiedź

Anix

Zmartwiona a jak Ty sie czujesz?

#16620 Odpowiedź

Zmartwiona

A dobrze, czasem coś mnie zakluje w dole brzucha. Ale to chyba bardziej efekt stresu niż tej tabletki. Mogło by się coś zacząć dziać

#16623 Odpowiedź

Ola

Po pierwszej dawce było mi zimno i lekko plamiłam pod koniec 3 godzin zaczoł się ból brzucha ale taki lekki. I tyle no a druga dawka była silniejsza i zaczęły się skrzepy i chyba …ale to Sue dowiem w czwartek trzecia dawka nic nie zmieniła zero bólu tylko trochę więcej krwi i tyle. Myślę że determinacja zrobiła swoje.

#16627 Odpowiedź

Anix

Zmartwiona jak się dzis czujesz? Ola trzymam kciuki za czwartkowa wizyte i mam nadzieje ze u Ciebie wszystko sie udalo.

#16632 Odpowiedź

Zmartwiona

Narazie Oki. Za 40 minut zaczyn pierwsze 4 tabletki

#16636 Odpowiedź

Anix

Zmartwiona i jak tam u Ciebie dlugo Ci sie te tabletki rozpuszczaly? Czujesz juz cos?Dziewczyny a to trzeba czekac do calkowitego rozpuszczenia czy mozna wczesniej polknac?

Oglądasz 15 wpisów - 1,636 z 1,650 (wszystkich: 4,486)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH