Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,625 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Aanna 1 miesiąc temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 4,626)
  • Autor
    Wpisy
  • #12181 Odpowiedź

Tereska

Jestem gotowa wziąć tabletki. Wszystko zaplanowałam. Mam zalecany “plan awaryjny”. Będzie ze mną bliska osoba. Mam tylko jeszcze jedno pytanie techniczne – kiedy pojawiają się pierwsze skurcze? bolesne? Z góry dzięki za info.

#12203 Odpowiedź

Mala

Hej Tereska. I jak? Wzięłaś już?

#12204 Odpowiedź

Lola

Właśnie tez mialam o to pytac , ja zaczynam od jutra rana .

#12205 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, zdaj relacje, ja zaczynam w piątek

#12228 Odpowiedź

Lola

Ja jeatem w 4t5dni wycofac sie nie wycofam napewno ale muszę zaczerpnac informacji.Przykro mi z Twojego powodu 🙁

#12231 Odpowiedź

Mala

Reba.
    Te tabletki są oryginalne. Ja byłam w 12 tyg i w nocy to się stało….

#12232 Odpowiedź

Mala

Lola.
    Pytaj to Ci wszystko opowiem jak to się działo u mnie.
    Napewno jesteś zdecydowana???????

#12233 Odpowiedź

Lola

Mala
    Tak jestem zdecydowana juz mam swoje dzieci i pelna rodzine takze wiecej juz nie . JA mam początek 4t5d mysle ze zle nie bedzie .jutro maz ma wcześniej wrocic i chce ta ru wziąść przy nim bo kto wie jak sie potoczy .Jak u Ciebie to przebiegalo ?

#12234 Odpowiedź

Mala

Lola.
    Po pierwszej tabletce nic się nie działo u mnie. Byłam w pracy tego dnia. Na drugi dzień zaczęłam brać te drugie. Dostałam gorączki, lekko brzuch bolał ale nic więcej. Druga dawka to samo. Przy sikaniu zobaczyłam lekka krew. Ostatnia dawkę wzięłam o 17 i o 19 zaczęły się duze skurcze. Cały czas leżałam zgonie z zaleceniami. Pojawiamy się wielkie skrzepy krwi i duże krwawienie. Podpaske maxi zmieniałam czesto. Te skurcze trwały do 2 w nocy az wkoncu ustapily. Wspomagalam się tabletkami na bole menstruacyjne.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 miesięcy, 3 tygodnie temu przez  admin.
    #12235 Odpowiedź

Reba

Mała o której wzięłaś Ru?? I następnego dnia równo po 24 h wzięłaś pierwsze 4??

#12236 Odpowiedź

Misia

Hej.12 tydzien a 4 czy 5 to ogromna roznica w przebiegu wszystkiego.

#12237 Odpowiedź

Reba

Bralas 3 razy po 4??czy 2 razy tylko??

#12238 Odpowiedź

Reba

Lola o której wzięłaś pierwsza dawkę tych czterech?? Byłaś sama czy był ktoś przy Tobie?

#12239 Odpowiedź

Reba

Lola
    A jak się dziś czujesz?

#12240 Odpowiedź

Lola

Reba
    Nie wzielam dzis tj planowalam bo meza nie ma.Jutro biore ru rano potem pp 24h tak robie zeby do byl dzien nie noc i wtedy maz bedzie przy mnie.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 4,626)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH