Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Justyna 7 tyg

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  MałaMi 1 rok, 7 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11862 Odpowiedź

  Justine

  Wszystko odbyło się bez problemów. Czytając różne opisy spodziewałam się, że będzie to wielki bol i mega dużo krwawienia. Nie prawda. Nie ma co się przejmować. Bole jak do miesiączki. Krwawienie owszem było mocniejsze niż przy okresie ale nie dużo. Tylko tyle się różniły od okresu że były duże skrzepy. Tabletki wziełam rano. Czymś się zajelam w ciągu dnia i w sumie nie widziałam różnicy między tym dniem a innym 🙂 w międzyczasie zajmowalam się roczna córka, więc nie ma co się bać 🙂 spodziewałam się szczerze mówiąc skurczy jak przy porodzie i na to się nastawilam. Porównanie żadne wsyztsko bez większego bolu. Tabletki oczywiście zamawialam z tej strony 🙂

  #13109 Odpowiedź

  Ewelina

  Cześć Justyna. Mam podobne doświadczenia. U mnie ciąża była totalnym zaskoczeniem. Brałam tabletki nieco później niż Ty – ok. 8 tygodnia. Myślała, że będę na min. 2 tyg wyłączona z życia. Ale nie. Szybko i skutecznie. Bez problemu wróciłam do “normalności”.

  #13134 Odpowiedź

  Reba

  Ewelina bralas w 8 tyg?? I jak to u Ciebie przebiegało?? Widziałaś jak z Ciebie wyszło??

  #13228 Odpowiedź

  MałaMi

  Ja też w 8 tc brałam. Co masz na myśli “jak z ciebie wyszło”? Są skrzepy, krew, pewnie jakieś pozostałości zarodka… Ale serio, kto na to patrzy i analizuje? Jeśli chodzi o przebieg to tutaj masz wszystkie informacje https://9tygodni.pl/przebieg-domowej-aborcji-medycznej/ . Pamiętaj, że sporo zależy od tego, który to tydzień ciąży i od tego, jak indywidualnie będzie reagował nasz organizm.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Justyna 7 tyg
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH