Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Jak to jest po…

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Inka_25 5 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #11602 Odpowiedź

  Klara19

  Dziewczyny, wiem, że pewnie temat nie jest przyjemny, ale jak się czułyście po przyjęciu tabletek poronnych? Nie mam na myśli samopoczucia psychicznego, bo z tym to pewnie różnie bywa, ale jak reagował organizm? Kiedy wróciłyście do formy?

  • This topic was modified 5 miesięcy, 2 tygodnie temu by  admin.
  #11628 Odpowiedź

  Hannah

  Klara, kwestia dojscia do dobrego samopoczucia jest bardzo indywidualna, każdy organizm jest inny. Nie da się tego uogólnić:) po ru nie czulam zadnych zmian. Po pierwszej dawce mifepristone dreszcze i na zmiane cieplo i gorąc oraz biegunka. Po drugiej dodatkowo krwawienia. Trzeciej dawki nie bralam ze wzgledu na wczesna ciaze. Krwawilam dosc intensywnie prEz tydzien. Nastepny tydzien byly to plamienia. Teraz od czasu do czasu lekkie plamienia. Jestem w 3 tygodniu po kuracji i oczekuje na powrot okresu.

  #11646 Odpowiedź

  Dominika

  Ja mam podobne doświadczenia. Jak słyszysz “krwawienie” to można się trochę przerazić. Ale nie jest tak strasznie. Jeśli nie jesteś pewna czy chcesz przez to sama przechodzić – poproś zaufaną osobę, żeby przy Tobie była. Zawsze to jakieś wsparcie. Ale nie jest tak źle, serio.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  admin.
  #11649 Odpowiedź

  Justyna

  A jeśli krwawienie nie było aż tak obfite. Przez pierwsze 3 dni było niewielkie. Dzisiaj rano było dużo bardziej intensywne. Ale bez żadnych skrzepow. Czy wszystko się udało?

  #11700 Odpowiedź

  alinka

  Moim zdaniem tak. To indywidualna kwestia jak to wszystko wygląda. Zasada jest taka, że na początku jest intensywnie, potem coraz mniej obficie. Ale jeśli masz wątpliwości – odezwij się do specjalistów stąd. Napisz albo zadzwoń, pomogą.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  admin.
  #11798 Odpowiedź

  Justyna

  To znowu ja jestem już tydzień po kuracji na początku było lekkie krwawienie tak jak pisałam. Dopiero po paru dniach zaczęłam krwawic intensywniej, wylatywaly ze mnie dziwne skrzepy. Czy moge mieć pewnosc, że poronilam? Ze względów osobistych nie mogę pójść do lekarza upewnić się

  #11799 Odpowiedź

  Hannah

  Justyna zrob dwa dni pod rząd badanie beta HCG w labolatorium. Jesli bedzie spadkowe bedziesz miała pewność, że poroniłaś.

  #11831 Odpowiedź

  Inka_25

  Potwierdzam. To najlepszy sposób. Takie badanie kosztuje kilka złotych. I nie trzeba mieć skierowania.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
Odpowiedz na: Jak to jest po…
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH