Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Fala niepowodzen wazne informacje

Temat zawiera 19 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Farmaceuta 9 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 wpisów - 16 z 20 (wszystkich: 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #32306 Odpowiedź

Nika

Ewelina, 6 i 3 dni… Ten bladoróżowy papier byl podczas 3 razy… Od południa nic. Zero. Czuje sie oslabiona i na tym koniec tematu… Pani z infolinii (sms) kazala poczekać do wieczora, jak nic nie ruszy, zamówić jutro ponownie… Ale skąd $$$? Maz nie wie. Jakos poradze, ale skąd pewność, ze zadziała za 2 razem, niektóre tutaj pisaly, ze i 2 raz nie pomógł 🙁

#32320 Odpowiedź

Etoile

No Nika mi nie pomógł, a wymianie maili twierdzą że to praktycznie niemożliwe.

#32356 Odpowiedź

Nika

No to lipa Etoile 😒 ja jestem 36 h po kuracji i nadal nic… Trzeba kade szykowac na następną dawke i znowu czekac na weekend, bo w tygodniu nie mam możliwości przez swoj zawod 😠

#32365 Odpowiedź

Etoile

Ja już mam dość, kupię teraz podwójna dawkę i chyba po niedzieli zadzwonię do kliniki do Czech, w tyg też zamierzam zrobić betę, bo może się okazać że pierwsza tabletka pomogła, a pozostałe nie zadziałały.

#32375 Odpowiedź

Farmaceuta

Ten stoperan to jest jakiś wymysł. Przecież przyjmujecie tabletki podjęzykowo lub dopoliczkowo a te drogi maja to do siebie ze wchłanianie jest bezpośrednio do krwiobiegu poprzez śluzówkę jamy ustnej. Zatem ma się to nijak to stosowania leków przeciwbiegunkowych.

Oglądasz 5 wpisów - 16 z 20 (wszystkich: 20)
Odpowiedz na: Fala niepowodzen wazne informacje
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH