Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Czy się udało?

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Domka 1 miesiąc temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #32398 Odpowiedź

  Malami

  Dziewczyny czy pomimo biegunki udało Wam sie? Robił pierwszy raz kurację w czerwcu i było znacznie inaczej, a dziś to jakaś masakrą pomimo brania węgla.

  #32481 Odpowiedź

  Karolina

  Hej dziewczyny dziś dokładnie mija tydzień od kuracji. Ja cała kuracje przeszłam na prawdę w porządku lecz nie doprowadziłam do biegunki 30 min przez pierwszymi 4 tabletkami wzięłam stoperan oczyscilam się sama krwawie tydzień i to już chyba końcówka dziś byłam u ginekologa nic nie ma wszystko jest czysciutko także kuracja się udała z czego jestem bardzo zadowolona. Życzę aby każdej z nas się udało wszystko za pierwszym razem 🙂

  #32869 Odpowiedź

  Klara

  Pomocy! Dziewczyny ja już po. Po 1wszej dawcę 4rech tabletek krew zaczęła lecieć,dreszcze , skrzep i po drugiej dawcę kolejny skrzep, wymioty, biegunka. Po 3eciej dawcę dreszcze, poszłam spać i obudziłam się z silnym bólem brzucha. Zwymiotowałam znowu, wzięłam paracetamol i spałam 5h. Teraz już nie boli ale małe krwawienie.
  Jak ja mam to teraz sprawdzić. Mieszkam w UK. Mogę iść na pogotowie ale niewiem czy poczekać czy nie. Wiele z Was pisze ze coś zostało tam i już sama niewiem co zrobić.

  #33102 Odpowiedź

  Domka

  Ej a co mówicie u lekarza? Ze poronilyscie chyba czy co ?

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Czy się udało?
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH