Tabletki poronne Forum Tabletki poronne Czy ktoras potrzebowala medycznej pomocy w trakcie lub po?

Temat zawiera 8 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Karolina 3 dni, 21 godz. temu.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #27036 Odpowiedź

Zocha

Rozmawialam z lekarzem i powiedzial ze w takiej syt skoro zrobie ta kuracje mam sie zglosic na czyszczenie… Ze to jest wskazane…

#29725 Odpowiedź

Paulina

Ja się zgłosiłam do lekarza tydzień po kuracji z płomieniem jeszcze. Wystawił skierowanie na czyszczenie ale 2 dni później krwawienie ustalo. Nie zglosilam się. Jestem 3 tygodnie po i żadnych komplikacji, wszystko w porządku.

#29757 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Witam. Ta pierwszą tabletja którą mam wsiąść wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Jest duża i nie opisana. Nam wątpliwości czy jest oryginalna? Też tak miałyście?

#29783 Odpowiedź

Eni34

Tak wygląda.ja wzielam

#29779 Odpowiedź

Sylwia

Tak ja dokładnie miałam taką samą tą pierwszą tabletkę

#29781 Odpowiedź

Xxxxx

Nie może być oznaczona ponieważ te tabletki nie mają prawa przebywać na terenie Polski.

#29792 Odpowiedź

Zocha

Gosia ja tez tak mialam. Ok

#31196 Odpowiedź

Wega30

Hej dziewczyny czy któraś z was robiła kuracja po cesarce jestem po niej 10 lat co prawda ale mam guzek endiometralny pod blizna lekarka mówiła żeby uważać gdyż będą silne skurcze

#31204 Odpowiedź

Karolina

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jak to jest z lekarzem po całej kuracji czy normalnie można iść do ginekologa na usg nie mówiąc nic czy powiedzieć że było się w ciąży.. Czekam na tabletki i już bardzo chciałbym być po..

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
Odpowiedz na: Czy ktoras potrzebowala medycznej pomocy w trakcie lub po?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH