Tabletki poronne Forum Aborcja farmakologiczna Czy będę bezpłodna?

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Rozalka 11 miesięcy temu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #11545 Odpowiedź

  Pixi16

  Kupiłam tabletki. I w sumie jestem przekonana, że to słuszna decyzja. Tylko jedno pytanie mnie nurtuje. Czy jest ryzyko, że po aborcji farmakologicznej będę bezpłodna? Teraz nie chcę mieć dziecka, jestem zdecydowanie za młoda i nieprzygotowana. W dodatku sama… Ale w przyszłości chciałabym mieć dzieci… Więc jak to jest z tą bezpłodnością po aborcji?

  • This topic was modified 1 rok temu by  admin.
  #11599 Odpowiedź

  Wiki33

  Nie ma takiej opcji. Tabletki działają doraźnie. Nic mi nie wiadomo o takim przedłużonym działaniu. Zresztą jeśli masz wątpliwości odezwij się do specjalistów z 9tygodni.pl – tu masz namiar https://9tygodni.pl/kontakt/ – upewnisz się.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez  admin.
  #11786 Odpowiedź

  Soniaczek

  Cześć Pixi. Rozumiem Twoje obawy, ale są moim zdaniem bezpodstawne. Tu https://9tygodni.pl/czy-aborcja-farmakologiczna-moze-doprowadzic-do-bezplodnosci/ masz wszystko dokładnie opisane. Myślę, że to rozjaśni Ci sytuację.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez  admin.
  #11875 Odpowiedź

  elaela

  Witaj! Ja w tej sprawie specjalnie konsultowałam się z moim zaufanym lekarzem i tak jak powyżej – nie masz się o co martwić. Jedyne na co kazał zwrócić uwagę to to, aby 6 miesięcy po kuracji odczekać prze planowana ciążą i to tyle!:) pozdrawiam

  #13422 Odpowiedź

  Rozalka

  Możliwość zajścia w kolejną ciążę jest niemal natychmiastowa. Prz kolejnej owulacji. Dlatego tak ważne jest, żeby od razu stosować środki antykoncepcyjne jeśli podejmujesz współżycie po kuracji. Także nie masz się coś martwić.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
Odpowiedz na: Czy będę bezpłodna?
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH