Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Co robić?

Temat zawiera 377 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Kp 4 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 378)
  • Autor
    Wpisy
  • #15653 Odpowiedź

Jg

Ja wzięłam z samego rana. Ale trudno wszystko ukryć. Co chwilę do łazienki latam. Musiałam coś wymyślić.

#15654 Odpowiedź

Likka

Wierzę, ja chyba nie mam wyjścia i muszę wziąść o 18 żeby przejść to w nocy bo rano jestem sama z dwójką dzieci, bardzo się boję ale nie mam wyjścia a w nocy będzie że mna narzeczony

#15655 Odpowiedź

Jg

Ja niby nie jestem sama,ale to nie to samo jakby ktoś o tym wiedział. Wszyscy myślą, że po prostu złapałam jakąś grypę.

#15656 Odpowiedź

Likka

Bardzo Ci współczuję że w tym czasie nie masz oparcia w bliskiej osobie, ale dobrze ze jest te forum i można zawsze zaczerpnąć wsparcia, ja jestem strasznie nerwowa i nie dałabym rady przejść przez takie coś sama. Ale do odważnych świat należy i nie ma co się martwić będzie wszystko dobrze później już tylko poczuje się ulgę że się udało i nie trzeba codziennie się zamartwiac

#15657 Odpowiedź

Jg

Ja mam naprawdę dość. Czuję się zmęczona, nie mam już siły. Za chwilę muszę wziąć ostatnia dawke. Bardzo mnie mdli przy rozpuszczaniu.

#15658 Odpowiedź

Pola

Jg też. Mnie mdlilo z tego wszystkiego najgorszy był smak tych tabletek i ból gardła

#15659 Odpowiedź

Jg

Tylko ze one rozpuszczaly mi się i mi się zwracaly, a wiedziałam, że muszę to przetrzymac wszytsko polykalam

#15660 Odpowiedź

Likka

Jejku mam nadzieję że nie będę przechodziła tego aż tak źle, wsumie to też wszystko to sprawa inwidualna, z jednej strony zazdroszczę że Ty już zaraz będziesz po wszystkim a ja jestem przed

#15661 Odpowiedź

Jg

Chce już mieć to za sobą. Mam dość.. naprawdę. Jestem zmęczona tym psychicznie i fizycznie. Wkładam właśnie ostatnia dawke.

#15662 Odpowiedź

Likka

Wierzę może po ostatniej dawce spróbuj zasnąć chociaż na chwilę. Też chcę mieć to już za sobą ale niestety kurier będzie po 17 dopiero u mnie 🙁

#15663 Odpowiedź

Jg

Nie wiem czy dam radę. Terqz zostaje tylko czekać. Ostatnia dawka wzięta.I mam nadzieję, że się uda. Krwawie nie jakoś obwicie, a skrzepy wylatuja.Mam nadzieję, że się uda 🙁

#15664 Odpowiedź

Jg

Myślisz, że jeśli teraz sobie coś przegryze to zakłóci przebieg tej 3 dawki?

#15666 Odpowiedź

Likka

Nie dziewczyny pisały że normalnie jadł i piły tylko staraj się zjeść coś lekko strawnego

#15667 Odpowiedź

Jg

Wezmę sobie jakieś chrupki kukurydziane cokolwiek..

#15668 Odpowiedź

Pola

A mi teraz pozostało czekać, i zrobię test ciążowy,czuję się dużo lepiej.Wrocila energia

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 378)
Odpowiedz na: Co robić?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH