Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Co robić?

Temat zawiera 377 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Kp 4 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 378)
  • Autor
    Wpisy
  • #15620 Odpowiedź

Jg

Nic kompletnie nic nie czuje. Żadnego bólu, zero krwawienia.

#15621 Odpowiedź

Jg

Właśnie zaczęłam lekko krwawic. Za pół godziny powinnam wziąć następna dawke. Ale nie wiem jak sobie poradzic z tym żeby nie zwymiotowac

#15622 Odpowiedź

Beata

Postaraj się nie zwymiotować od razu po wzięciu tych tabletek . Ja też wymiotowałam ale to z godzinę po wzięciu pierwszej dawki. I jak mi się rozpuściły wszystkie to sobie popijalam woda i coś jadłam.

#15623 Odpowiedź

Jg

Wzięłam 2 dawke. W trakcie rozpuszczania cały czas mi się cofalo kilka razy, ale polknelam to.

#15624 Odpowiedź

Jg

Jestem sama z tym wszystkim i nie mam się do kogo zwrócić.Moj chłopak w pracy i musze sobie z tym poradzić sama

#15625 Odpowiedź

Jg

Mam pytanie. W trakcie rozpuszczania bardzo mi się zwracalo i mogłam polknac nie do końca rozpuszczone tabletki. Nie miałam na to wpływu po prostu żeby nie zwymiotowac polykalam to co mi się zwróciło.Czy to będzie miało wpływ na ich skuteczność?

#15626 Odpowiedź

Pola

Ja brałam co 3,5 godziny, teraz mam krwawienie takie jak przy okresie, czuję się już dobrze, nie. Mam już wstrętu do niektórych potraw, nie jestem ospala i w końcu będę mogła zrobić coś w domu, w nocy przebudzi łam się na 3 dawkę po godzin ę toaleta i poszłam spać

#15627 Odpowiedź

Jg

Czy mogę między dawkami normalnie pić?

#15628 Odpowiedź

Pola

Jg
    Ja piłam po kilka lyczkow wody bo strasznie mnie suszylo

#15629 Odpowiedź

Beata

Ja też piłam i jadłam 🙂

#15630 Odpowiedź

Jg

Znowu zwymiotowalam. I jeszcze mam biegunkę.

#15631 Odpowiedź

Beata

Ja też miałam biegunkę i wymiotowałam. A krwawisz ?

#15632 Odpowiedź

Jg

Tak

#15633 Odpowiedź

Jg

Nie jakoś bardzo obficie, ale krwawie

#15634 Odpowiedź

Beata

A bardzo cię boli brzuch ?

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 378)
Odpowiedz na: Co robić?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH