Tabletki poronne Forum Aborcja farmakologiczna Co powiedzieć lekarzowi?

Otagowano: 

Temat zawiera 16 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Czikaleta 1 dzień, 11 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)
 • Autor
  Wpisy
 • #47827 Odpowiedź

  Ewekra

  Hej dziewczyny.

  Zamówiłam zestaw. Po wszystkim chce iść na kontrolę do lekarza. Ale co ja mam powiedzieć ? Jak to było u Was ? Powiedzieć, że spóźniał mi się okres a potem zaczęłam mocniej krwawić, pojawiły się skrzepy itp. ? Boję sie, że zacznie coś podejrzewać. A ja nikomu nie mogę powiedzieć. Nawet mąż nie wie. Jestem w trudnej sytuacji, nie chce żeby wiedział.

  #47879 Odpowiedź

  Domino

  Jeżeli coś zostanie to lekarz będzie widział, że było poronienie, ale się nie zorientuje, że brałaś tabletki. Więc spokojnie. Powiedz, że np jak będziesz krwawić to powiesz, że podejrzewałaś ciążę i samoistnie poronilaś

  #47880 Odpowiedź

  Karolina

  Po jakim czasie przyszły ci tabletki?

  #47895 Odpowiedź

  Justyna
  Uczestnik

  Ewekra spokojnie nie jesteś sama też się martwię nie mam jeszcze tabletek. W którym jesteś tygodniu ?Jeśli chcesz to możesz do mnie napisać.

  #47898 Odpowiedź

  Domino

  Dostałam informację, że wysyłka nastąpi w poniedziałek, więc myślę, że dwa, trzy dni i będzie.

  #47935 Odpowiedź

  Ewekra

  Dziewczyny jestem w 6 tygodniu + 4 dni.

  Dziewczyny właśnie doszły tabletki. Zamówiłam je w czwartek rano tj. 03.09 właśnie je odebrałam jakieś pół godzinki temu tj. 10.50 07.09.

  Jedna przyszła luzem – Ta pierwsza, kolejne 12 jest oryginalnie zapakowane. Pierwszą wezmę jutro o 16.00, kolejne w środę o 16.00.

  Strasznie się boję, nie mogę nikomu powiedzieć. Niestety nie mogę być teraz w ciąży, pęka mi serce, mamy już jedno dziecko, które kocham ponad życie.

  #47936 Odpowiedź

  Ewekra

  Justynko poproś może o numer przesyłki, może kurier ma i wozi ? Ja tak czasem miałam z DPD, woził mi kilka dni przesyłkę i nawet nie dzwonił.

  #47973 Odpowiedź

  Justyna
  Uczestnik

  Ewekra ja też jestem z tym sama nie wiem jak sobie poradzę to co przeżywam przez ostatnie tygodnie coś strasznego I to czekanie na tabletki mam już dwójkę dzieci i nie mogę mieć kolejnego chciała bym żeby ten koszmar się już skończył:-(

  #48000 Odpowiedź

  Ewekra

  15.30 Właśnie połknęłam pierwszą tabletkę – dużą i podłużną bez nazwy, jestem bardzo zestresowana, wali mi serce. Czekam na jutro. Mam nadzieję, że wszystko się uda.

  #48065 Odpowiedź

  Justyna
  Uczestnik

  Ewekra I jak u Ciebie jak się czujesz ? U mnie nadal brak tabletek A ja coraz bardziej załamana

  #48091 Odpowiedź

  Ewekra

  Ja dzisiaj zaczęłam o 15.30. Pierwsze cztery pod język, rozpuszczały się ok 10 minut, smak kredy. Nic prawie nie czułam oprócz dreszczy i zimna. Ale po 2 h się rozkręciło i poszło: krew i skrzepy, zaczęły się skurcze.

  Kolejna była o 19.30 tu już bolało mocno, skurcze bolesne, wyleciało ze mnie pół wątroby. Krew leci dosyć mocno. Wzięłam dwa apapy i o 23.30 kolejne. Jestem strasznie zmęczona.

  #48142 Odpowiedź

  Kati
  Uczestnik

  Ewarka i jak udało się?

  #48297 Odpowiedź

  Justyna
  Uczestnik

  Ewekra jak u Ciebie? Mi dziś doszły tabletki Ale tylko 12 niestety bez tej jednej dużej mają mi dosłać I kolejne dni czekania

  #48310 Odpowiedź

  Czikaleta

  Ewekra jak się czujesz. ? Walczylysmy tego samego dnia

  #48384 Odpowiedź

  Eva

  Czy ból gardła jest normalny po przyjęciu leku?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)
Odpowiedz na: Co powiedzieć lekarzowi?
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH