Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 336 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Nika 2 dni, 9 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 338)
  • Autor
    Wpisy
  • #32770 Odpowiedź

Madzialena

Mimo wszystko będę tutaj, więc pisz jak coś. Ja jak zacznę kuracje będę pisać po kolei jak przechodze z tego co czytam większość kobiet przechodzi tak samo, jednakże niektórym udaje się za pierwszym a innym za trzecim to już zależy od ciąży tak mi się wydaje.

#32775 Odpowiedź

Magdalena
    Uczestnik

Na pewno będę pisać,dziękuję za wsparcie,a mam pytanie masz już dzieci?Ja mam trojke,i to nie jest czas na kolejne i sama nie wiem czy dobrze robie,ale pewnie każda z nas ma takie myśli, i nadal mam lek przed tym ale co ma być to bedzie

#32776 Odpowiedź

Magdalena
    Uczestnik

Bardzo się ciesze ze taka strona istnieje i nie jesteśmy w tym same

#32786 Odpowiedź

Xxyyw

Jak przyjdzie jutro zestaw to zaczynam od jutra. Też będę pisać na bieżąco

#32815 Odpowiedź

Pam

Wzięłam 2 serie i wogóle nie krwawię – mam
    Tylko gorączkę i ból brzucha ( to 2 raz)

#32820 Odpowiedź

Nika

Pam, ja tez 2 raz to robie, pierwszy tydzień temu. Tez sie druga dawka właśnie rozpuscila. Tez mam znowu dreszcze i tyle. Zero bólu, zero krwi… Ktory tydzien??? U mnie 7.

#32828 Odpowiedź

Nika

Pam, jak tam? Boli mnie lekko brzuc, krew pojawila sie przy siusianiu. Jestem niespełna 2 h po ostatniej dawce.

#32855 Odpowiedź

Etoile

Nika to nie brałam wg zaleceń co 3,5 godziny?

#32846 Odpowiedź

Kasia88

Ja dziś wieczorem zaczynam brać pierwszy zestaw czterech tabletek. Po której dawce tych czterech u was wszystko się zaczęło?

#32865 Odpowiedź

Nika

Etoile, bralam. na razie poza lekkimi skurczami i krwawieniem przy sikaniu nic się nie dzieje. Tzn skurcze minely po 2h. Ja mam wrażenie, ze kolejna proba nieudana… KASIA za pierwszym razem po 3, ale przy sikaniu jedynie rozowy papier. Teraz tez, dawki skonczylam po 5 rano, krew pojawila sie nie cale 2 h po ostatniej dawce. Ale tylko przy sikaniu. Ja nie wiem o co w tym chodzi. Krwawienia brak, skurczy brak, ja jestem zalamana!!!

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc, 1 tydzień temu przez  admin.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc, 1 tydzień temu przez  admin.
    #32834 Odpowiedź

Madzialena

Madzia, mam dwójkę dzieci w tym 4 letnia córkę i syna 5 miesięcy u mnie zawiodła koncepcja masakraaa. Tez nie chce nie dam rady zajmuje się niepełnosprawna babcia dodatkowo. Nie mam czasu sama dla siebie, a ponad to źle się czuję nie mam wgl Energi. Chcę już to zakończyć i wróci do świata żywych. Nie wiem dlaczego się nie udaje pisze, że skuteczność wynosi 99% ale jakoś tego nie widzę boję się i mam przeczucia, że za drugim razem mi się też nie uda i co dalej? Szok

#32870 Odpowiedź

Madzialena

Hej odebrałam dzisiaj paczkę. Pierwsza biorę dzisiaj resztę jutro. Zabieg wykonuje poraz drugi.

#32890 Odpowiedź

Kasia88

Ja zaczynam dziś, bardzo sie boje

#32881 Odpowiedź

Madzialena

Od wczoraj dopiero dzisiaj dodali mój komentarz, więc napisałam kolejny i są dwa 😣 Nika też powtarzam drugi raz jestem już w 9t4d masakra boję się że zzowu się nie uda za ierwszym razem miałam takie objawy jak ty. Troszkę krwi i to na tyle. Nie wiem jak za drugim nie wyjdzie to trzeci powtórzę dwokrotnie o ile po świętach będzie mnie na to stać. Jest to drogi zabieg nie da się ukryć a ponad to trzeba szybko reagować.

#32880 Odpowiedź

Karo

A jakie są zalecenia bo nie dostałam żadnej instrukcji jakas dieta czy coś ??

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 338)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH