Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Justa 1 miesiąc, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 346 z 360 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #37685 Odpowiedź

K.inga

Ewelka , aaa .. wiem co czujecie miałam podobna sytuacje .. codziennie wieczorem zasypiam z myślą ze to już była mała kruszynka.. nikt o tym nie wie jestem z tym sama .. u mnie minie jutro 14 dni od tego co zrobiłam .. nie czuje się lepiej.. .. może fizycznie .. ale psychicznie jest strasznie . Nigdy więcej tego nie zrobie . Nigdy. Jestem w ciężkiej sytuacji życiowej wiec wiem ze to było najlepsze rozwiązanie .. ale mimo wszystko to mnie nie tłumaczy . Mam nadzieje ze kiedyś ten ból minie.. ale w sercu będę miała na zawsze ten dzień w którym to zrobiłam .

#37703 Odpowiedź

Asia

Każda z nas będzie go miała mimo że jestem prawie 2 tyg po dodatkowo czyszczenie myślę k tym byłam w 8 tyg koleżanka jest w tym samym tyg i przykro mi bo muszę udawać że jest ok przed sobą rodzina mężem ale wiem że tak jest lepiej mamy 2 dzieci i niestety nie możemy pozwolić na 3 z moją choroba chociażby te dni w którym robił kuracje pamiętam jak przez mgłę ale nikomu nie życzę tego widoku bólu….

#37710 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny ciężko mi tu znaleźć mój wpis jak wyjdę z tej strony. Także pisze jeszcze raz o co mi chodzi. Kuracje robilam piatek – sobota.Byłam u lekarza dziś. Nie wiem czy to nie za wcześnie bo lekarz stwierdził że ciąża jeszcze jest ale coś się odwarstwia. Sama nie wiem co bo byłam w szoku myślałam że się udało. Z miny wyczytałam że nic z tego nie będzie. I teraz nie wiem czy brać kolejną terapię czy czekać aż organizm sam wydali. Wydaje mi się że zarodek nie rozwija się już. Pomóżcie.

#37735 Odpowiedź

K.inga

Olka myśle ze pośpieszyłam się trochę z tym ginekologiem .. ja byłam 12 dni od kuracji i jeszcze organizm się nie oczyścił wiec dała mi skierowanie do szpitala choć zaznaczyła ze organizm sam się będzie oczyszczał i to jest dla mojej wygody, nie zdecydowałam się na to tymbardziej ze nikt nie wie o tym co zrobiłam.

#37741 Odpowiedź

Emka

Mi dała gin skierowanie na zabieg, ponieważ zostały resztki u mniei i 3 tyg krwawilam też nikt nie wiedział ale powiedziałam że muszę zrobić badania w szpitalu i tyle.
    Jestem po zabiegu. Wkoncu nic nie boli wogole po zabiegu nie mam żadnej krwi… Płakałam kiedy w szpitalu gin zrobil mu usg i dowiedziałam się że to jednak jest we mnie ale się nie rozwija, obumarlo.. Wiem że chciałam tego bo musiałam to zrobić… Byl to 6 tyg Ale jednak serce boli mimo wszystko, lekarka zaproponowała mi pomoc psychologa, że tak musiało być ze może dzidziuś by był chory i miał wady w szpitalu i określenie płci dziecka poprzez badania genetyczne i zapytała czy chce pochować ten zarodek wszystkiego odmówiłam. Więc poinformowali mnie ze to co ze mnie wydobyli po badaniach zostanie w prosektorium… Tak cholernie źle mi było tego słuchać… Z jednej strony źle że to nie poszło z drugiej jakoś mi lepiej ze jednak nie splukalam tego w toalecie… Chociaż mimio wszystko to. Nie zmienia postaci… Śmieje się uśmiecham ale kiedy zostaje sama zastanawiam się i płacze… Nie mogę patrzyć na kobiety w ciąży bo zaraz mnie na wycie bierze… Wiem że to co zrobiłam utkwi w pamięci na długo… A być może na zawsze… Teraz pierwsze co to dobre zabezpieczenie nigdy więcej nie chce ponownie przez to przejść

#37745 Odpowiedź

Olka

Dzięki za pomoc. Tak zrobię. Pisałam też do specjalistów z tej strony i też poradzili abym kilka dni poczekala i przede wszystkim zrobiła Beta HCH. Szczerze to miała dziwny tok myślenia że to wszystko wydarzy się już A tu jednak trzeba czasu. A więc czekam spokojnie. Aha i jeszcze jedno. Jeżeli Beta będzie spadać to mam sama czekać aż wszystko samo splynie?? Do lekarza nie chce bo oni mnie skieruje do szpitala A nie chce tam iść za nic. Jak myślicie???

#37756 Odpowiedź

Pam

Olka ile dni jesteś po zabiegu ?

#37768 Odpowiedź

Olka

Pam drugi dzień kuracji rozpoczęłam w minioną sobotę (08.02.br) o godzinie 17.00…

#37793 Odpowiedź

Pam

A powiedz mi czy nadal krwiwisz ? Leciały jakieś skrzepy ? Co z objawami ? Ustały? Jak się czujesz ?

#37830 Odpowiedź

Olka

Pam czuje się dobrze, piersi nie bolą. Krwawic już nie krwawie i to mnie dziwi bo wiem że jeszcze nic u mnie nie wiadomo….boli mnie brzuch na dole i tyle. Sama nie wiem co robić. Poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia. Bete zrobię w poniedziałek. Czy któraś z dziewczyn też tak miała??

#37841 Odpowiedź

Pam

A ile dni krwawiłaś ? W którym tc byłaś ?

#37852 Odpowiedź

Magdalena
    Uczestnik

Witajcie. Też jestem razem z Wami. Tabletki zamówiłam. Przyszły w dwa dni. Wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę, żadnych dolegliwości…nic.. dziś o 9 zaczynam kurację, boję się jak cholera. Jest tu jeszcze ktoś, kto zaczyna jak i ja?

#37869 Odpowiedź

Help me

Dziewczyny właśnie zaczynam kuracje wzięłam wczoraj tą 1 tabletkę. Dziś właśnie wzięłam pierwsze 4. Panicznie się boję jestem w 3 tygodniu. Jest ktoś ze mną?

#37872 Odpowiedź

Help me

Dziewczyny kiedy zaczęłyście krwawić po której dawce? Bo u mnie minęło 15min od wzięcia 1 dawki 4 i na razie tylko pobolewa mnnie podbrzusie i na zmianę ciepło/zimno. Heeeelp!!!!!

#37871 Odpowiedź

opuncja
    Uczestnik

Ja wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę,dzis o 20 biorą pierwsze 4. Jestem z toba,mozemy rozmawiać jak jestes chętna 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 346 z 360 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH