Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Justa 4 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 331 z 345 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #35306 Odpowiedź

Aga

Hej po trzeciej dawce biegunka, krwawienie wciaz nie jest za duze…
    nie wiem, jutro pojde chyba do lekarza sprawdzic czy jest ok, ale nie mialam ani silnych bolow, ani skurczow .. nie wiem czy sie udalo, chociaz dzis mam taka ulge na brzuchu, jest bardzo miekki , a to byl 9 tydzien wiec brzuszek lekko byl widoczny. Jejku co za stres..

#35307 Odpowiedź

Polcia

Ira mam już paczkę.

#35341 Odpowiedź

modliszka

tak, własnie odebrałam, ulga

#35487 Odpowiedź

Maja

Dziewczyny jestem po pierwszej kuracji zero krwawienia, nie wiem co robić

#36489 Odpowiedź

Nika

Madzialena, udalo sie???
    Maja, jak przeglądniesz forum, dowiesz sie ze ja robilam 3 razy…

#36649 Odpowiedź

Malina

Moja druga kuracja którą przechodziłam wczoraj nie zadziałała, przy pierwszej dawce poleciało troche krwi ciurkiem, druga dawka okropne bóle brzucha, uczucie zimna, ścięło mnie z nóg tabletki brałam co 3-3,5h a mimo to śladowe ilości krwi tylko przy oddawaniu moczu, 3 kuracja tylko lekkie skurcze tu już starałam sie chodzić i aktywować, dziś jest dzień po i krew tylko przy oddawaniu moczu bardzo lekka i na papierze, nie wierzę że jeszcze się rozkręci bo krwi już prawie nie ma, dziś jest 7t4dz, zamówie 3 raz ale jestem zrozpaczona i nie wiem co robić, chyba zaaplikuje dopochwowo!!!! w najbliższą środę miałam iść prywatnie do lekarza, ale nie wiem czy to ma sens …

#36711 Odpowiedź

Nika

Malina, mialam podbnie ja Ty. Tez robilam 3 kuracje, 6 tydz, 7 i 9 z hakiem, bo były święta i nie dochodziły paczki. Jestem po 4 tygodnie, krwawilam po 3 kuracji 14 dni, minelo 6 dni i dostalam okres, ale skapy jakis.

#36755 Odpowiedź

Malina

Nika a w jaki sposob zaaplikowalas 3 kuracje? Czy w miedzy czasie bylas u lekarza sprawdzic co sie dzieje po nieudanych kuracjach?

#37088 Odpowiedź

aaa
    Uczestnik

Wczoraj wzięłam 1 tabletkę, dziś o 13 zaczęłam kuracje. Po pierwszej tabletce zimny pot, gorączka, biegunka i lekkie mdłości. Po kolejnych 3h wzięłam drugą dawkę, pojawił się silny ból podbrzusza i reszta towarzyszyła mi dalej. Jestem godzinę po wzieciu 3 dawki i pojawił się śluz z lekko zabrudzona krwi i to tyle. Zniknęły wszystkie dolegliwości i teraz leżę i czekam na cud. Oby do paru godzin coś zaczęło się dziać, bo będę w tragicznej sytuacji a za granicę wyjechać nie mam opcji. Czytam tutaj, że u niektórych dziewczyn było podobnie i zaczęło się w nocy lub rano. Trzymajcie kciuki.

#37096 Odpowiedź

Kiki

Klaudia ! Ruszy się zobaczysz .. Tabletki przeciwbólowe wzięte 😉 tak na wszelki wypadek, w którym miesiącu jestes?

#37100 Odpowiedź

Mija

Jestem już po. Wczoraj o 21 wzięłam pierwszą dawkę tabletek, po 20 minutach tabletki się rozpusciły, potem dostałam drgawki, a po godzinie zaczęło się krwawienie i bóle brzucha. W toalecie za każdym razem przy sikaniu dużo krwi i strzepy. Druga dawka podobnie, dreszcze,ból brzucha mocniejszy, biegunka,przy sikaniu krew, skrzepy i …plum,coś wyskoczyło. Trzecia dawka z drgawkami,bólem brzucha, biegunka, ale już sama krew. Mam nadzieję że się udało.

#37116 Odpowiedź

aaa
    Uczestnik

Stało się… Lekarka wprowadziła mnie w błąd, powinnam być w 8 tygodniu, a z tego co widziałam i jestem przerażona, płacze.. To był ponad 12tydzień. Dramat. To było już dziecko. Nigdy więcej. Wiedziałam co robię ale to co zobaczyłam.. Nie mam słów.

#37128 Odpowiedź

Ewelka

aaa uczestnik wiem co czujesz ja w 9 tyg widziałam do dziś nie mogę dojść do siebie.zakopalam to w ogródku z podpaska bo nie mogłam wyrzucic do śmieci. Z czasem ból będzie mniejszy ale wyrzuty i obraz tego co widziałyśmy pozostsnie bynajmniej u mnie

#37675 Odpowiedź

Nowa

Hej dziewczyny a z kąd zamawiałyscie tabletki? Bo ja mam problem

#37682 Odpowiedź

Asia

Z tej strony zamawiasz

Oglądasz 15 wpisów - 331 z 345 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH