Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Justa 4 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 316 z 330 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #35170 Odpowiedź

Nika

Trzymam kciuki za kazda!!!
    Nie jest to ani latwe ani przyjemne. A najbardziej wkurw*** jak sie nie udaje i kolejna kasa w plecy… Pozdrawiam, bede do was zagladac. Ja mam mocna psychike, dlatego nie musze znikac i zapominać, powodzenia laski.

#35190 Odpowiedź

Kaaaaka

Ja dostalam dziś numer do sledzenia przesylki wiec już chyba wszystko ruszylo w koncu

#35192 Odpowiedź

Polcia

Dziewczyny ja w końcu dostałam nr paczki, została nadana dzisiaj o 14 kurierem dpd, więc będzie pewnie jutro bądź w czwartek.

#35196 Odpowiedź

Aga

Hej ja zamawialam 2 stycznia, wczoraj dostalam paczke. W piatek dostalam nr paczki sms-em.
    Wlasnie zaczynam kuracje 🙁 bardzo sie boje, zobaczymy jak pojdzie.

#35203 Odpowiedź

elficzka

Dobrze dziewczyny ze macie numer nadania 😊 mi nic nie wysłali :/

#35205 Odpowiedź

Pam

Elficzka mi tez nie….

#35208 Odpowiedź

Agi

Mi tez nic nie wysłali, ale teoretycznie zamówiłam w pt. Mam nadzieje, ze jak już wysyłają to mnie tez uwzględnia.

#35209 Odpowiedź

modliszka

ja nie rozumiem, wszystkie czekamy na paczki a tylko cześć dostała numery nadania. dziwne trochę

#35211 Odpowiedź

Agi

Aga daj znać jak poszło, trzymam kciuki żeby się udało

#35229 Odpowiedź

Miki

Dziewczyny.jak to jest z krwawieniem na 2 -3 dobe.jak przy zwykłym okresie czy o silniejsze.w dzień kuracji było dużo krwi i co chwilę coś wyslizgiwalo się ze mnie.teraz juz normalnie krwawienie.

#35235 Odpowiedź

Aga

Jestem po 1 dawce, najpierw silne dreszcze, nigdy tak sie nie trzeslam. Teraz boli lekko brzuch i pojawilp sie malutkie plamienie. Wlasnie biore 2 dawke, zobaczymy…

#35237 Odpowiedź

elficzka

Aga jesteśmy wszystkie z Tobą!! Uda się 😊

#35263 Odpowiedź

Aga

Po drugiej dawce znowu silne dreszcze, goraczka, mdlosci . Krew leci ale podpaska nie jest jakas mocno zalana, za to przy sikaniu cos ze mnie chlupnelo. Nie mam odwagi spojrzec co to. Nie wiem czy to skrzep czy to to… zara trzecie dawka

#35264 Odpowiedź

Ira

czy wszyscy otrzymali paczki?

#35299 Odpowiedź

Pam

Dziewczyny macie paczki ????

Oglądasz 15 wpisów - 316 z 330 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH