Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 336 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Nika 2 dni, 9 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 301 z 315 (wszystkich: 338)
  • Autor
    Wpisy
  • #35079 Odpowiedź

Pam

Mój chłopak do nich dzwonił powiedzieli mu że są utrudnienia kurierskie i że paczka powinna dojść do środy…

#35095 Odpowiedź

Pam

Kaaaaka widzisz ukryli twój numer

#35097 Odpowiedź

Madzialena

Nika u mnie już późno nie wiem czy zdążę zrobić kuracje trzecia szok. Dzisiaj znowu krwawie, od kilku dni. Nie wiem już co robić mam 12 tydzień i 6 dni

#35101 Odpowiedź

elficzka

Pam! Chyba każdemu tak mówią. Mam nadzieje ze na jutro paczki u nas będą.

#35110 Odpowiedź

elficzka

Nika! Jesteś dzielna, mocno walczyłas. Tez nadal czekam na przesyłkę napisali ze do jutra ma być. Zamówień maja sporo zapewne. Ja jestem totalnie bez życia chciałabym mieć już to za sobą…

#35118 Odpowiedź

Pam

Elficzka dokładnie chyba każdemu… Też nie mam chęci do niczego chce mieć to już za sobą..

#35123 Odpowiedź

Kaaaaka

No wlasnie widze że ukryli. Kurde szkoda . Ja tez niby do jutra mam miec przesyłkę, nie wiem boję się że znowu nie przyjdzie

#35125 Odpowiedź

Polcia

Ja zamawiałam 8 stycznia, paczka miała być na poniedziałek, dzisiaj dzwoniłam i powiedzieli że jutro będzie.. Ciekawe… U mnie już 6 może 7 tc

#35126 Odpowiedź

Polcia

A dostalyście jakiś nr listu przewozowego? Mi miała Pani wysłać, ale do tej pory nie wysłała…

#35138 Odpowiedź

Kaaaaka

Mi tez mieli wysłać i nic nie dostałam. Zamówiłam paczke 4 stycznia i czekam caly czas

#35149 Odpowiedź

modliszka

mi napisali, ze do piątku powinnam dostać, zamawiałam teraz w niedziele, w sumie mam teraz wątpliwości, że ją dostane na czas jak tu tyle dziewczyn czeka i nic a człowiek chciałby mieć juz to za sobą

#35160 Odpowiedź

Pam

Teraz to już chyba każda z nas zaczyna mieć wątpliwości…

#35162 Odpowiedź

Lena

Ja do nich dzwonilam dzisiaj i pani mi powiedziala ze mieli ostatnio jakies problemy z lekami w zwiazku z duza iloscia zamowien ale od dzisiaj znowu zestawy sa wysylane i powinny gora za 2 dni byc dostarczone. W pierwszej kolejnosci beda wysylac do osob ktore najdluzej czekaja.

#35167 Odpowiedź

elficzka

Dziewczyny a któraś dzisiaj dostała swój zestaw?

#35168 Odpowiedź

Nika

Ja swoj odmowilam, ale czy akutecznie, nie wiem… Ja tak czekalam na 3, od wigili, a z po nowym roku dostalam.

Oglądasz 15 wpisów - 301 z 315 (wszystkich: 338)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH