Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 336 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Nika 2 dni, 10 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 286 z 300 (wszystkich: 338)
  • Autor
    Wpisy
  • #34999 Odpowiedź

Agi

Może whatsapp?

#35021 Odpowiedź

Agi

W jednym z tematów widziałam ze dziewczyna podała nr telefonu i nie usunęli. Proponuje żeby jedna podała nr, ja od razu się odezwę. Niestety ja nie mogę podać nr bo za bardzo się boje, gdyby mój chłopak zobaczył tutaj mój nr to jestem pewna ze poszedłby siedzieć za morderstwo mojej osoby

#35003 Odpowiedź

Madzialena

Nika 2 tydzień i 4 dni nadal czekam na kuracje nr 3 od poprzedniej mija już ponad drugi tydzień, tydzień krwawilam równy a teraz minęło chyba 10 dni od zakończenia krwawienia i ponownie krwawie od trzech dni. Źle się czuję jak jakiś wrak nie boli mnie nic szczególnie ale nie mam Energi i siły jestem wymeczona biorę witaminy bo okropnie mi wylatuje włosy… Nie wiem czy zdążę zrobić trzeci zestaw bo nie mam numeru nadania ani przesyłki szok. Jutro idę na betę i napisze jaki mam wynik. Robiłam zabieg w 5 tygodniu i 9 tygodniu teraz miałam robić w 12 ale tu święta tu sylwester i od 7.01 czekam na przesyłkę. 😓

#35004 Odpowiedź

Pam

A nie usuną tu numeru jak podamy?

#35006 Odpowiedź

elficzka

Agi może być!

#35009 Odpowiedź

Pam

To musimy podać numery telefonów jak whatsapp. Razem będzie nam raźniej

#35025 Odpowiedź

Madzialena

Dziewczyny dostaliście jakieś wiadomości w sprawie waszych przesyłek??

#35030 Odpowiedź

elficzka

To tu podajemy numery?

#35039 Odpowiedź

Kaaaaka

Madzialena ja zamówiłam 4 stycznia i nadal czekam. Caly czas piszą ze sa jakies opóźnienia kurierskie. Sama nie wiem juz co myśleć . Dzis mi napisali ze do srody powinny dojść.. trace już nadzieję nie wiem co mam robic

#35012 Odpowiedź

Kaaaaka

Agi jestem za

#35045 Odpowiedź

Aga

Ja zamawialam 2stycznia i dostalam dzisiaj..

#35065 Odpowiedź

Madzialena

Rozumiem tylko, że niektóre dziewczyny czekają po 2 tyg, a ja np jestem w 12 tyg i cEkaj już nie mogę więc szkoda trochę że tak jest…

#35066 Odpowiedź

Miki

Dziewczyny.w dobe brania tabletek b dużo krwi bardzo dużo skrzepow.2 doba się bardzo uspokoiło coś leci ale nie jak okres nawet.brzuch boli jak przy okresie .miala któraś tak ?(5tydzien )

#35072 Odpowiedź

Kaaaaka

Podaje swoj [Numer ukryty, kolejna próba opublikowania swoich danach teleadresowych zakończy się definitywną blokadą dostępu do forum] wchodzcie na whatsaapa

#35075 Odpowiedź

Nika

Elficzka, tak, to ja pisałam.
    Właśnie nic nie przyspieszyło, a 2 razy w tygodniu mam konkretny trening, gdzie jest padnij, powstan, brzuszki itd, naprawdę hardcore. Cwiczylam bo musialam, wcześniej zazywalam kreatynine, wyczytalam, ze plod po niej jest silniejszy, wiec kuzwa przestałam i ta sie zaczelam zastanawiać, vzy to nie ona spowodowala, ze dwa razy nie poszlo. Cwiczylam, bo nie moglam moec wolnego i jak widac, na mnie nie podziałalo, ze szybciej poszlo. Dzis 11 dzien, nadal krwawie, ale lekko, cos co wczoraj chlupnelo do toalety musialo być ta kulka z zarodkiem, wiecej nic takiego nie wylecialo. Nie mam goraczki, nic mnie nie boli, ale czuje się o niebo lepiej. 5 grudnia robilam test, wtedy to byl 4 tydzien. Swoją 4 kuracje zanwwialam 6 stycznia, do dzis jej nie ma. Wczoraj napisalam smsa, ze jak nie wyslali, niech mi nie wysylaja, ale nie dostalam odpowiedzi. Nie żałuję decyzji, naprawdę. Nie jestem tez pewna czy się skończyło wszystko na zero, bo jak pisalam gdzieś kiedyś, mam uraz do lekarzy, orzez śmierć i chorobe mamy. Dopoki nic mi nie dolega, to sie nie martwie. Bylam z tym sama i gdybhmy nie to forum, to bym zwariowala. Maz sie zastanawia, dlaczego moj okres tak długo teraz trwa, no sciemniam, ze mam 36 lat, ze stres w zwiazku ze smiercia mamy pokomplikowal wszystko, wiec mam orzed nim wytłumaczenie 😂 teraz sie juz smieje, ale nie bhlo wesolo, ponad mc wyciety z zyciorysu!

Oglądasz 15 wpisów - 286 z 300 (wszystkich: 338)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH