Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Justa 4 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #32265 Odpowiedź

Madzialena

Hej, powtarzam kuracje poraz drugi czy ktoś zaczyna zemna? Niestety pech chcial, że akurat wypada na święta ale niestety dłużej czekać nie mogę to już 7/8tydzien.

#32276 Odpowiedź

Ewelina

Ja dzisiaj biorę drugi raz , o12 zaczynam serie 4 tabletek . Bardzo się boje ze znowu nie pójdzie tak jak powinno . Chociaż za pierwszym razem zaczęła odklejać się kosmówka i powstał krwiak podkosmowkowy więc mam cichą nadzieję że dziś się już uda do końca .

#32280 Odpowiedź

Madzialena

Współczuję ja też się boję masakra jakaś… Jestem tutaj, więc proszę odzywaj się czasami.

#32284 Odpowiedź

Ewelina

Zaczął boleć brzuch więc mam nadzieję że się rozkręci bo boli bardziej niż ostatnim razem .

#32321 Odpowiedź

Etoile

Ja w niedziele zamawiam tabletki na 3 kuracje i 4 kuracje, bo podwójna dawkę myślę że wtedy nie będzie mocnych.

#32332 Odpowiedź

Ewelina

Zaraz ostatnią dawka , przed drugą dostałam biegunki wzięłam stoperan, i teraz przed trzecia znów biegunka . Brzuch boli okropnie ,straszne skurcze … Krew leci ale nie jakoś specjalnie mocno,ale taka żywa czerwień więc jestem dobrej myśli .

#32425 Odpowiedź

Malami

Dziewczyny, długo Was trzymała biegunka?

#32433 Odpowiedź

Madzialena

Ewelina i jak się czujesz? Który to tydzień?

#32443 Odpowiedź

Ewelina

Madzialena 7 z haczykiem . Czuje się świetnie . Przed 3 dawka tak nieziemsko bolał mnie brzuch straszne skurcze po chwili krew sporo po 3 dawce bóle przeszły krew w łazience dostlownie lala się że mnie i wypadly najpierw dwie nie wiem nawet jak to nazwać “ogromne kulki”. Po chwili biegunka. Poszłam spać obudziłam się zalana ,biegałam kilka razy zmieniać te duże podpaski poporodowe . I w nocy znowu dwie duże “kulki” wyleciały z krwią . I rano ostatnia.pozniej tylko krew ale nie specjalnie dużo . Także czuje że już po wszystkim . Może dziś pojadę na sor się upewnić .

#32453 Odpowiedź

Malutka

Cześć dziewczyny, ja chyba tez będę musiała ponownie zamówić. Przeprowadziłam kuracje i miałam krwawienie tylko podczas oddawania moczu, a raczej tylko jakies skrzepy i to nie w jakichś większych ilościach… myśle, czy zamawiać czy isc na usg. Ktoś tak miał? Udało się?

#32460 Odpowiedź

Kasia88

Jak zajście w ciąże po tej kuracji?

#32470 Odpowiedź

Ewelina

Malutka , myślę że jednak mogło się nie udać też miałam tak przy pierwszym razie . No i jedyne co się stało to powstał krwiak podkosmowkowy bo kosmówka zaczęła się odklejać a po za tym było ok z ciążą , więc druga kuracja już zadziałala poprawnie .

#32472 Odpowiedź

Sandra

Dziewczyny czy te 4 tabletki pod język wkłada się wszystkie cztery naraz ?
    Dzisiaj odebrałam przesyłkę
    Ta pierwsza wzięłam o 16. Niestety po otwarciu była troszkę rozkruszona (chyba przez transport) czy to nie problem i normalnie zadziala ?

#32478 Odpowiedź

Malami

Malutka, a jak długo krwawilas? Ja wczoraj robiłam od 10, dość że okropna biegunka to jeszcze dopiero zaczęło coś lecieć po 2 dawce, też skrzepy podczas siku i to do 22 tylko. Z nocy to troszkę poleciało i na tym krwawienie przestało. Czytałam że może po 48 godzinach od ostatniej dawki coś ruszyć ale marnie to widzę. Poczekam i będę musiała zamawiać drugi zestaw

#32487 Odpowiedź

Ewelina

Tak powinna normalnie działać, wszystkie na raz pod językiem trzymaj do rozpuszczenia.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH