Temat zawiera 21 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Ula 2 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #27690 Odpowiedź

Ula

Nie boje sie bolu, rodzilam trzykrotnie, ostatni moj szkrab ma 1,4 miesiace, najstarszy 21 lat i corka 15. Najbardziej sie obawiam o swoje zdrowie, nie moge przeciez zostawic malenstwa. Mam nadzieje, ze mi sie uda, jutro zaczne kuracje, dzis jestem sama wiec odpada… akurat na weekend zeby ktos przy mnie byl

#27699 Odpowiedź

Sisi

Nie byłam u lekarza dopiero po 4 miesiącach bo przyjaciółka kazała mi iść tak samo nie mówiłam nic że poronilam. I wszystko było w porządku.

#27700 Odpowiedź

Sisi

Ula nie martw się dasz radę odrazu mogę powiedzieć że bóle porodowe są duuuużo gorsze.

#27751 Odpowiedź

Sisi

Ula nie widziałam wcześniej tego ostatniego komentarza. Myślę że nic Ci nie będzie ale lepiej żeby ktoś był ja niestety byłam sama bo mąż robi w delegacji ale cały czas do mnie dzwonił. Może być taki moment że naprawdę nie będziesz dala rady się podnieść ja tak miałam ale córka ma 6 lat i jeśli młodszy syn coś chciał to ona odrazu mu podawała bo wiedziała że się źle czuje.

#27824 Odpowiedź

Ula

Dzis zaczynam kuracje, mam nadzieje, ze nic zlego sie nie wydarzy…..

#27878 Odpowiedź

Sisi

Ula i jak u Ciebie wszystko w porządku?

#27931 Odpowiedź

Ula

Chyba cos sie dzieje, zaczelam krwawic delikatnie i wylecial jakis skrzep

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
Odpowiedz na: 10 tyg
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH