Tabletki Arthrotec i Cytotec to tabletki poronne, które są sprzedawane nie tylko w aptekach, ale także w sklepach internetowych.

Arthrotec i Cytotec można znaleźć w takich serwisach jak Olx, Allegro lub Ogłaszamy24

Wiele popularnych witryn oferuje sprzedaż środków na poronienie – znajdziemy je na OLX, Allegro, Ogłaszamy24 czy Sprzedajemy.pl. Warto zauważyć, że kupując taki lek na receptę w aptece, zapłacimy znacznie mniej.

Arthrotec tabletkiOgólnie mówiąc, w Polsce nie istnieją dedykowane zestawy leków poronnych. Jednakże są dostępne preparaty, które posiadają jedną z substancji aktywnych (misoprostol).

Skutkiem ubocznym działania takich lekarstw jest usunięcie ciąży. Jednakże trzeba pamiętać o tym, że mają one często w składzie również inne specyfiki i są dedykowane to całkiem innych celów.

Substancja, która pomaga w usunięciu ciąży to mizoprostol. Jest to składnik dwóch leków, które znajdziemy w aptekach.

Tabletki Arthrotec

Preparat Arthrotec to lek oddziałujący na stawy. Posiada on w swoim składzie substancję czynną Mizoprostol, jednakże znajduje się w nim także Dikloflenak, który stanowi bardzo silny środek przeciwbólowy. W związku z tym biorąc go w celu wywołania poronienia, trzeba liczyć się z przyjęciem sporej ilości substancji o działaniu przeciwbólowym. Pamiętać należy o zagrożeniach i powikłaniach, jakie płyną z jego zażycia. Cena tego leku oscyluje w granicach 70 złotych.

Tabletki Cytotec

Cytotec tabletki Kolejnym medykamentem, który często wchodzi w skład zestawów poronnych jest Cytotec. Jest on dozwolony na polskim rynku. Ponadto, nie posiada substancji przeciwbólowej. Istnieje w aptekach jako środek leczący wrzody żołądka. W tym przypadku Cytotec kupimy w polskich aptekach znacznie drożej niż Arthrotec – zapłacimy za niego około 300-500 złotych.

Jeśli zależy nam na skutecznym usunięciu ciąży, potrzebne będą dwie substancje aktywne, w związku z czym oprócz Mizoprostolu trzeba także zdobyć Mifepriston (Ru-486). Tego drugiego specyfiku nie dostaniemy w polskich aptekach. Okazuje się, że jest on jedynie dostępny w szpitalach na oddziałach ginekologicznych.

Lekarze w każdym przypadku korzystania z niego muszą to odnotować, dlatego można stwierdzić, że jest to lek mający szczególne zastosowanie.

Nieplanowana ciąża

Niechcianą ciąża to problem, który dotyka wiele kobiet. W Polsce niestety medycyna nie daje zbyt wielu możliwości na pozbycie się zarodka. Lekarz nie pomoże nam w żaden sposób. Kobiety zatem najczęściej radzą sobie same i próbują pozbyć się ciąży domowym sposobami. Nie warto samemu eksperymentować z takimi działaniami, gdyż może być to niebezpieczne dla naszego zdrowia – przestarzałe metody nie są zatem wskazane.

Po zajściu w nieplanowaną ciążę nie należy się załamywać. Jeśli nie chcemy urodzić dziecka, poszukajmy bezpiecznych metod farmakologicznych. Najmniejsze ryzyko dadzą nam tabletki Arthrotec i Cytotek – nazywane tabletkami poronnymi. Pigułki poronne działają dosyć szybko i są stosunkowo niedrogą metodą w porównaniu do zabiegu w klinice ginekologicznej. Pamiętajmy, że użyć ich możemy do 12 tygodnia ciąży. Aborcja farmakologiczna jest bezpiecznym sposobem pomagającym przywrócić okres. Zażycie oryginalnych leków wczesnoporonnych pozwoli zaoszczędzić nerwy i zapewni bezpieczeństwo dla naszego organizmu.

Aborcja medyczna stała się popularną metodą na pozbycie się ciąży. Stosując odpowiednie kombinacje leków możemy być spokojni o skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, który prowadzi do utraty zarodka, inaczej mówiąc – do jego usunięcia. Metoda ta opiera się na wywołaniu skurczów macicy, co doprowadzi do krwawienia i poronienia, które przypomina naturalne .

Tabletki poronne z apteki bez recepty

W polskiej aptece nie dostaniemy tabletek poronnych, gdyż ich sprzedaż jest w kraju nielegalna. Jednakże na rynkach zagranicznych powinniśmy znaleźć to, czego szukamy. Oryginalne tabletki wczesnoporonne są polecane przez specjalistów w całej Europie – to skuteczna i bezpieczna metoda aborcji farmakologicznej. Działanie zestawu takich leków jest skuteczne w 98-99% przypadków.

Kobiety mają prawo do wyboru i należy im się korzystanie z bezpiecznych sposobów na usuniecie ciąży. Pacjentka może ponadto być pewna, że wykonanie zabiegu w domu nie spowoduje żadnych przykrych powikłań, które często niosą za sobą zabiegi ginekologiczne.

Tabletki Arthrotec i Cytotec mają w swoim składzie substancje oddziałujące na poronienie. Mimo, że są przeznaczone m.in. do leczenia wrzodów żołądka to stosuje się je równie skutecznie w przypadku aborcji medycznej. To bezpieczna i tania metoda pozbycia się niechcianej ciąży.

Działanie tabletek

Tabletka poronna jest używana przez kobiety chcące przerwać ciąże na wczesnym etapie. W składzie zestawu znajdziemy dwie substancje aktywne – Mifepriston i Mizoprostol. Pierwszy z nich wpływa na blokowanie progesteronu w ciele kobiety. Drugi specyfik – Mizoprostol prowadzi do krwawienia i i wywołuje skruczy, co pozwala opróżnić macicę. Takie działanie bardzo przypomina wczesne poronienie i jest podobne do przechodzenia ciężkiej miesiączki.

Sprzedaż i kupno leków poronnych

Ogłoszenia, jakie znajdujemy na znanych portalach (allegro, oglaszamy24, olx) pod postacią wyrażenia chęci sprzedaży tabletek poronnych (wg sprzedawcy, zakupionych w aptece), posiadających w swoim składzie Mizoprostol (Misoprostol) i Mifepristone (Ru-486) są z pewnością próbą oszukania klienta. Takich nieuczciwych handlarzy najlepiej omijać szerokim łukiem. W polskich aptekach bowiem nie znajdziemy skutecznego leku zawierającego Mifepristone. Najczęściej sprzedawcy oferujący lek z tym składnikiem nie są wiarygodni – posiadają zapewne jedynie Mizoprostol (Cytotec, Arthrotec). Przez takie oszustwo skuteczność działania poronnego może spaść do relatywnie niskiego poziomu.

Szukając tabletek poronnych w sklepach internetowych postawmy na dedykowane zestawy, które są wysyłane z krajów, w których aborcja farmakologiczna jest legalna. Jednym z takich krajów jest Holandia – w tym przypadku zyskamy pewność, że otrzymamy to co zamawiamy.

Tabletki (misoprostol i mifepriston) należy kupić z pewnego źródła. Bez żadnych problemów dostaniemy je w jednym z krajów Unii Europejskiej, gdzie aborcja jest legalna. Warto zwrócić uwagę także na szczelne zapakowanie preparatów oraz datę ich ważności. W 98% przypadków przerwanie niechcianej ciąży z użyciem tych leków będzie skuteczne. Samodzielne wykonanie aborcji jest dzięki temu możliwe.

Cena środków na poronienie

Farmakologiczna aborcja jest jedną z najskuteczniejszych metod bezpiecznego usunięcia niechcianej ciąży. Okazuje się, że takie rozwiązanie jest także tańsze niż inne opcje. Dużym plusem dla zamawiającego będzie szybka dostawa bezpośrednio do danego kraju. Przesyłki dotrzeć mogą nawet w ciągu 2 dni. Warto także skorzystać z oferowanej przez sklep zajmujący się sprzedażą takich tabletek pomocy telefonicznej. Specjalista pomoże nam uporać się z nerwami związanymi z kuracją oraz odpowie na wszelkie pytania, co pozwoli nam zachować pełnię bezpieczeństwa i oszczędzić nerwy. Tabletki poronne bez recepty można kupić relatywnie tanio, ich cena wynosi ok. 400-500 złotych.

Zamówienie tabletek z kraju, gdzie aborcja farmakologiczna jest legalna, nie jest niczym skomplikowanym. Kurier najczęściej dostarczy przesyłkę w ciągu 2-3 dni. Ponadto, cena wykonania kuracji tego typu jest wielokrotnie niższa niż zabieg w profesjonalnej klinice.

Profesjonalny sklep internetowy oferujący tabletki na poronienie jest dyskretny i zapewnia klientce anonimowość. Szybka wysyłka pozwoli błyskawicznie podjąć skuteczne działania i odetchnąć z ulgą.

Zamów zestaw oryginalnych tabletek poronnych

Opinie i Referencje

Opinie na temat organizacji “Women On Earth”.

Więcej informacji znajdziesz na naszym forum dyskusyjnym

kolejne pozytywne opinie
Aneta B.

Dzięki takim organizacjom jak Women On Earth, każda kobieta może liczyć na profesjonalną pomoc medyczną, wtedy gdy tego potrzebuje. Mimo bardzo trudnej sytuacji otrzymałam olbrzymie wsparcie od Pana Andrzeja oraz reszty zespołu. Doświadczeni specjaliści zapewnili mi opiekę na najwyższym poziomie a ich asysta była nieoceniona. Jeśli masz wątpliwości do kogo się zgłosić, bez wahania skontaktuj się z “WOE”.

Nie będę się rozpisywać na temat szczegółów, ale miałam ciężki orzech do zgryzienia natury osobistej i nie wiedziałam do kogo się z tym udać. Na jednym z popularnych for dyskusyjnych dostałam namiar na organizację Women on Earth i ich serwis 9tygodni.pl Skorzystałam z pomocy i nie zawiodłam się. Polecam w 100%

opinia o organizacji woman on earth
Barbara N.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH