Kontakt

W celu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny. Po rozmowie należy wysłać sms z danymi do wysyłki. Wyślemy potwierdzenie otrzymania adresu. W ciągu dwóch dni możesz spodziewać sie paczki. Jeśli chcesz zadać pytanie również napisz nam sms lub zadzwoń. Otrzymasz fachowa i wyczerpująca odpowiedź.

Wysyłka

Paczka będzie u Ciebie w ciągu dwóch dni od zamówiena niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania. Jest dyskretnie zpapakowana, nikt nie zobaczy jej zawartości. Możliwa także wysyłka na pocztę.

*możliwa wysyłka za granicę

Formy wysyłki:

  • Kurier: koszt 20zł, doręczenie następnego dnia roboczego.
  • Poczta: Koszt 15zł, doręczenie do dwóchdni roboczych.
  • Poczta (z opcją sorawdzenia zawartości): Koszt 25zł, doręczenie do dwóch dni roboczych.

Dr Agata: 503 385 486

Dr Halina: Numer wkrótce

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imie

Numer telefonu

Wpisz poprawnie adres e-mail

Aborcja farmakologiczna, o ile zostanie przeprowadzona z użyciem odpowiednich środków, jak wysokiej jakości tabletki wczesnoporonne, jest w stu procentach bezpieczna. To najlepszy możliwy sposób na przerywanie ciąży, nie niosący ze sobą żadnego ryzyka w postaci powikłań i uszczerbku na zdrowiu, co często zdarza się w przypadku aborcji chirurgicznej, która do tego jest bardzo kosztowna. Kobietom należy się prawo wyboru. Strona http://9tygodni.pl daje im ten wybór. Dzięki portalowi możliwa jest aborcja farmakologiczna, czyli przerywanie ciąży przy pomocy takich środków jak doustne tabletki poronne. Serwis proponuje indywidualne dobranie tabletek, tak by aborcja farmakologiczna była skuteczna, a zarazem bezpieczna. Gwarantuje też 100 % dyskrecji, konsultacje telefoniczne i przede wszystkim sprawdzone tabletki wczesnoporonne.