Ważne informacje

TABLETKI PORONNE oferowane na naszej stronie to produkt, który powstał z myślą o tych wszystkich kobietach, które podjęły decyzję o przerwaniu trwającej, niechcianej, ciąży. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka skuteczność, wynosząca aż 97% i bezpieczeństwo, które sprawia, że aborcja farmakologiczna może zostać przeprowadzona w domowych warunkach.

Decydując się na ten rodzaj aborcji niezbędnym jest dokonanie zakupu tabletek z zaufanego źródła. Tabletki wczesnoporonne oferowane przez nas to gwarancja otrzymania leków najwyższej jakości, w stu procentach pewnych i bezpiecznych w oryginalnych opakowaniach.

DLA KOGO TABLETKI PORONNE?

  • Dla kobiet będących pomiędzy 3 a 12 tygodniem ciąży, które podjęły decyzję o jej przerwaniu
  • Dla kobiet nieuczulonych na składniki tabletek wczesnoporonnych
  • Dla kobiet nie będacych w ciąży pozamacicznej

JAK STOSOWAĆ TABLETKI WCZESNOPORONNE?

  • 1. Najpierw połyka się 1 tabletkę Mifepristone. Lek ten hamuje wytwarzanie progesteronu, hormonu odpowiedzialnego za utrzymanie ciąży. Przy tej tabletce nie odczuwa się jej działania - można normalnie funkcjonować.
  • 2. Po 24 godzinach umieszcza się 4 tabletki Misoprostolu pod językiem. Należy trzymać je tam do momentu, gdy tabletki się rozpuszczą. Trzeba cały czas przełykać ślinę.
  • 3. Możesz połknąć nierozpuszczone resztki tabletek.
  • 4. 3,5 godziny po rozpuszczeniu pierwszej dawki Misoprostolu, umieszcza się 4 kolejne tabletki Misoprostolu pod język. Ponownie trzyma się je pod językiem do rozpuszczenia.
  • 5. 3,5 godziny po zażyciu drugiej dawki Misoprostolu umieszcza się ostatnie 4 tabletki Misoprostolu pod językiem. Postępuje się jak do tej pory z poprzednimi dawkami.

NA CO UWAŻAĆ W TRAKCIE ABORCJI FARMAKOLOGICZNEJ?

Przede wszystkim na to, by mieć przy sobie zaufaną osobę, która będzie w stanie udzielić pomocy, gdyby krwawienia nie ustawały. Należy również pamiętać, by znajdować się w miejscu oddalonym od szpitala o maksimum godzinę drogi. Ponadto w trakcie samego zabiegu nie należy używać środków narkotycznych i napojów alkoholowych. Podczas kuracji należy pozostać w domu i nie wykonywać żadnych ciężkich czynnności. Osoby palące musza zważać uwagę na to, aby nie doprowadzić do wymiotów.

Aborcja farmakologiczna jest w pełni bezpieczna. Stosując się do tych zasad Twoja ciąża, z pomocą tabletek poronnych, może zostać przerwana bezpiecznie i w domowych warunkach.

OPIS SUBSTANCJI

Mifepristone (zawarta w leku Ru486) należy do środków poronnych nowej generacji, których działanie polega na blokowaniu końcowych receptorów w tkankach wydzielających różne hormony. Gdy receptor taki zostanie zablokowany, wpływ hormonu, lub innych procesów zależnych od tego hormonu, zostaje przerwany lub zmieniony. RU-486 blokuje receptory końcowe wielu różnych tkanek, jednak jego głównym, najistotniejszym klinicznie działaniem, pozostaje blokowanie receptorów dla progesteronu.

Misoprostol (substancja zawarta w leku Cytotec) - jest to syntetyczny analog prostaglandyny E1, stosowany jako lek w prewencji i leczeniu choroby wrzodowej żołądka. Inne zastosowanie tego leku znajdujemy w aborcji farmakologicznej. Wysoka skuteczność w kombinacji z mifepristone.

Aborcja farmakologiczna to najlepszy sposób na pozbycie się ciąży, gdyż nie jest inwazyjna jak aborcja chirurgiczna. Tabletki poronne można zamówić na stronie 9tygodni.pl. To najlepsze wyjście dla osób, które nie są gotowe na ciążę, czy to z powodu zbyt młodego wieku, niedojrzałości emocjonalnej czy warunków ekonomicznych. Dzięki temu można zadecydować o swoim życiu i wybrać, czy chce się mieć dziecko, czy nie.